Jaka istnieje różnica między Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain walczy z bańką w latach 90-tych. Z dużymi wolumenami zakupu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z wybranymi z najpopularniejszych światowych korporacji. Niestety, podczas gdy grupa pań potrafią stanowić w stanie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetek ludzi wciąż nie jest do celu pewien, co obecne jest – i jest wciąż dużo zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli jednak trochę interesujesz się tą przestrzenią, sprawdź nasz poradnik dla młodych osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym stanowi Bitcoin

Najlepszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest wymienienie go cyfrowym dolarem. To niewątpliwie wszystko — bez wszystkich formalnych regulacji, które prowadzą bankowi (co czyni, iż ​​stanowi ostatnie faktycznie destrukcyjna koncepcja). Wtedy nie jest metoda. Wtedy nie jest firma. To twoje pieniądze, umieszczane w strukturze cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą przechowywać swoje pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, iż jego stawka za chwila miesięcy czy lat będzie zdecydowanie cenniejsza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako preparat do inwestowania w wybrane firmy, ponieważ pieniądza w współczesnych instytucjach nie można zakupić za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupić tokeny tylko za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą bardzo atrakcyjną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym stanowi Ethereum

Ethereum to inna kryptowaluta także sporo osób uważa, że ​​potencjalnie może wyprzedzić Bitcoin jako prowadzącą monetę na zbycie. To, co wybiera Ethereum, zatem jego technologia, i nie fakt, iż jest to inna kryptowaluta. Wartość monety Ethereum jest i zaskakuje i podobnie jak Bitcoin jest brana i wydawana i wykorzystywana przez inwestorów do zarabiania.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem liczy na tym, że Bitcoin więc nic innego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technologia księgi głównej, której firmy wykorzystują do wymyślania nowych programów. Zarówno Bitcoin, jak również Ethereum pracują na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest dobrze dużo doświadczone. Jeśli Bitcoin był w grupie 1.0, Ethereum jest w grupie 2.0, co idzie na tworzenie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: świetnie przyznaje się do poprawie.

Co dobrze, technologia Ethereum jest duże wsparcie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Istnieje to siła spółek z reguły Fortune 500, które zgodziły się współpracować, aby kształcić się i robić na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W niniejszym przykładzie „inteligentne kontrakty” oznaczają, że chcące aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować bardzo złożone aplikacje.

To, co oczywiście wiele kobiet zajmowałoby w technologii Ethereum, zatem jej potencjał wpływania na plany i mechanizmy we wszelkich branżach. W żadnym wypadku nie jest wtedy także doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla wielkiej skale unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments